Strona Główna

Jedne z pierwszych na świecie

Traktory Ursus były jednymi z pierwszych traktorów produkowanych na świecie. Jednym ze starszych modeli, którego produkcja zakończyła się w roku 1992, a który wykorzystuje się bardzo powszechnie po dziś dzień, jest Ursus C 360.

To podobnie jak Ursus C 330, jeszcze starszy model, jeden z najtańszych i powszechnie dostępnych ciągników rolniczych model traktora, na który może sobie pozwolić wielu mniej zamożnych rolników. Z kolei model Ursus 1224 to jeden z nowszych, dużo większych i mających większą moc ciągników, którego produkcja trwała w latach 1984-2009, a więc do stosunkowo niedawna. Ciągniki Ursus produkowane w w tych latach  są potężne, nowoczesne, pracują o wiele wydajniej i ciszej aniżeli starsze modele jak Ursus c330.

 

Gdzie można zakupić taki ciągnik Ursus w dobrym stanie, odremontowany i odświeżony, za przyzwoitą cenę ? 

Krawet-Rol to Pomocna Dłoń dla Rolnictwa, właśnie u nas kupisz taki ciągnik i wiele innych modeli z GWARANCJĄ !!!!!

Jeśli prowadzisz gospodarstwo i potrzebny ci dobry ciągnik, warto zainwestować w traktor Ursus, który jest urządzeniem solidnym i wytrzymałym, dzięki czemu pozwoli pomóc przez wiele lat w pracach gospodarskich. Gdy chodzi o firmę Ursus traktory jakie produkuje są jednymi z najtrwalszych, o czym mogą świadczyć choćby Ursus ciągniki produkowane w latach 80-tych, a używane po dziś dzień.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU TRAKTORÓW z GWARANCJĄ w naszej firmie.

Dodatkowe informacje