Strona Główna

Agencja Restrukturyzacji i MR

W ARiMR trwa przyjmowanie wniosków o przyznanie premii młodym rolnikom.

Chcesz wiedzieć więcej kliknij link:

http://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/w-arimr-trwa-przyjmowanie-wnioskow-o-przyznanie-premii-mlodym-rolnikom-kopiuj-1.html

Jedne z pierwszych na świecie

Traktory Ursus były jednymi z pierwszych traktorów produkowanych na świecie. Jednym ze starszych modeli, którego produkcja zakończyła się w roku 1992, a który wykorzystuje się bardzo powszechnie po dziś dzień, jest Ursus C 360.

To podobnie jak Ursus C 330, jeszcze starszy model, jeden z najtańszych i powszechnie dostępnych ciągników rolniczych model traktora, na który może sobie pozwolić wielu mniej zamożnych rolników. Z kolei model Ursus 1224 to jeden z nowszych, dużo większych i mających większą moc ciągników, którego produkcja trwała w latach 1984-2009, a więc do stosunkowo niedawna. Ciągniki Ursus produkowane w w tych latach  są potężne, nowoczesne, pracują o wiele wydajniej i ciszej aniżeli starsze modele jak Ursus c330.

 

Gdzie można zakupić taki ciągnik Ursus w dobrym stanie, odremontowany i odświeżony, za przyzwoitą cenę ? 

Krawet-Rol to Pomocna Dłoń dla Rolnictwa, właśnie u nas kupisz taki ciągnik i wiele innych modeli z GWARANCJĄ !!!!!

Jeśli prowadzisz gospodarstwo i potrzebny ci dobry ciągnik, warto zainwestować w traktor Ursus, który jest urządzeniem solidnym i wytrzymałym, dzięki czemu pozwoli pomóc przez wiele lat w pracach gospodarskich. Gdy chodzi o firmę Ursus traktory jakie produkuje są jednymi z najtrwalszych, o czym mogą świadczyć choćby Ursus ciągniki produkowane w latach 80-tych, a używane po dziś dzień.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU TRAKTORÓW z GWARANCJĄ w naszej firmie.

DP/DZ

Od kilkunasty lat dbamy aby nasza firma była

Pomocną Dłonią dla Rolnictwa.

Wiemy co to jest dobra rzetelna praca i wiemy również

co to dobra zabawa.

Krawet-Rol, Pomocna Dłoń dla Rolnictwa

A po pracy driftujemy ...............

Ursus wciąż wysoko ceniony

Średni wiek ciągnika rolniczego w Polsce wynosi obecnie 25 lat - w krajach tzw. starej Unii waha się między 8 a 10 lat.

Przedstawiciele Ursusa podkreślają, że aż 700 tys. z 1,5 mln wszystkich ciągników rolniczych użytkowanych w Polsce nosi znaczek rodzimej marki.Rolnicy uważają, że C360 jest bardzo praktyczny między innymi dlatego, że zużywa mało paliwa. Poza tym, w przypadku awarii, jego naprawa jest bardzo łatwa i tania. Użytkowanie C360 rolnicy podsumowują dwoma słowami: tanie i proste.

W sumie w zakładach Ursusa wyprodukowano prawie 290 tysięcy egzemplarzy ciągnika Ursus C360. Produkcję zakończono 20 lat temu.

Nasza firma Krawet-Rol zajmuje się remontami kapitalnymi wszystkich marek ciągników rolniczych w tym URSUS.

Na wykonywane usługi: naprawy główne silników, regeneracja pomp wtryskowych oraz inne remonty dajemy GWARANCJĘ.

Krawet-Rol, Pomocna Dłoń dla Rolnictwa

Dodatkowe informacje